کد خبر : 14545

تاریخ درج خبر : یک شنبه 16 دی 1397
پایگاه جامع حفظ مجازی قرآن کریم
• بازدید رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف از مدرسه شبانه‌روزی حضرت ثامن‌الحجج مشهد
رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از مدرسه شبانه‌روزی حفظ یکساله قرآن کریم حضرت ثامن‌الحجج(ع) مشهد و مرکز قرآنی فرهنگی آستان امامزاده عبدالله(ع) روستای سرآسیاب چناران بازدید کرد.
به گزارش واحد رسانه‌ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام والمسلمین سید مصطفی حسینی، رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با حضور در مشهد مقدس از مدرسه شبانه‌روزی حفظ و تفسیر یکساله کل قرآن کریم حضرت ثامن‌الحجج(ع) این شهرستان و همین‌طور مرکز قرآنی فرهنگی آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) روستای سرآسیاب چناران بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت‌های این مراکز قرار گرفت.

بازدید کامل از مدرسه ثامن‌الحجج(ع)، پرسش تخصصی از محفوظات حُفّاظ و سخنرانی برای قرآن آموزان و همچنین زیارت امامزاده عبدالله(ع) و بازدید از شبستان نوساز این بقعه از برنامه‌های این بازدید یک و نیم ساعته بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی در این بازدید از زحمات دست‌اندرکاران قرآنی و فرهنگی اوقاف مشهد، مدرسه شبانه‌روزی ثامن‌الحجج(ع) و همین طور هیئت امنای امامزاده عبدالله(ع) تقدیر و تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد که روزی با مدد الهی و عنایت امام رضا(ع) مدرسه شبانه‌روزی حفظ قرآن کریم ویژه خواهران نیز در مشهد راه‌اندازی شود.