رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از آغاز دور جدید ثبت‌نام و تبلیغات طرح ملی قرآنی با عنوان بشارت 1452 در استان خبر داد.
سه شنبه 13 آذر 1397    
بازدید: 32
به گزارش واحد رسانه‌ای مرکز امور قرانی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام مجید میرزایی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به ثبت‌نام دور دوم طرح قرآنی بشارت 1452 در استان، گفت: دور جدید ثبت‌نام و تبلیغات طرح ملی قرآنی با عنوان بشارت در کرمانشاه آغاز شده است.

وی افزود: تبلیغات این طرح با توزیع ۳۳۰ متر بنر، ۱۵ هزار تراکت و ۵۰۰۰ پوستر به سراسر استان آغاز شده است.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به جزئیات برگزاری این طرح، اظهار کرد: در طول برگزاری این طرح ملی ۳ مرحله آزمون برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام میرزایی تصریح کرد: این طرح با هدف بسط و گسترش فرهنگ حفظ و انس با قرآن کریم و مفاهیم آن و همچنین تدبر در آیات قرآن با مشارکت نهادهای قرآنی برگزار می‌شود.

وی گفت: طرح بشارت در راستای حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم همزمان با سراسر کشور در کرمانشاه برگزار می‌شود و از اهداف اصلی طرح برنامه‌ریزی منظم برای ورود به حفظ است.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه اظهار کرد: حفظ قرآن کریم بهانه‌ای برای بهره‌گیری از معارف الهی و بکارگیری آن در زندگی روزمره است.

حجت‌الاسلام میرزایی افزود: با اجرای طرح ملی حفظ قرآن کریم در واقع رویش معنوی در کشور ایجاد می‌شود.

aaa
 
 
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
تسلیت رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف به مدیرکل اوقاف استان مازندران
رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، درگذشت والد حجت‌الاسلام حیدری، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران را تسلیت گفت.
گزارش تصویری/ نشست توجیهی طرح ملی بشارت 1452 در استان خراسان شمالی
نشست توجیهی طرح ملی حفظ جزء سی‌ام قرآن کریم «بشارت 1452» با حضور نماینده ستاد مرکزی حفظ و قرائت قرآن کریم در استان خراسان شمالی برگزار...
برگزاری نشست هماهنگی «طرح قرآنی بشارت ۱۴۵۲» در رفسنجان
نشست هماهنگی طرح ملی حفظ جزء سی‌ام قرآن کریم «بشارت ۱۴۵۲» در شهرستان رفسنجان برگزار شد.
rss آرشیو
مقالات ویژه
شش دلیل برای مصرف کالای داخلی
در سال «حمایت از تولید کالای ایرانی» بیشتر با دلایل مصرف محصولات داخلی آشنا شویم تا در موقع تصمیم گیری، در انتخاب محصولات وطنی تردید...
بهشت زیر پای اوست
به مناسبت ایام ولادت بزرگ بانوی اسلام، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها که الگوی زن مسلمان و نماد واقعی و مجسم معنای کلمه مادر است،...
به یاد ام ابیها
قرآن در کلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
نرم افزار حفظ نور
نرم افزار تخصصی حفظ جزء۳۰قرآن کریم
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)، شامل ریشه لغات مشکل، شأن نزول آیه، آیات مرتبط، روایات ذیل آیه، پاسخ گویی به برخی پرسش‌ها
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح و اذان
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح حاوی تلاوت برگزیده و کمیاب و...
استخاره با قرآن
نرم افزار اندروید استخاره با قرآن با گرافیک زیبا و کاربری آسان
rss آرشیو
علما و مراجع