رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از مدرسه شبانه‌روزی حفظ یکساله قرآن کریم حضرت ثامن‌الحجج(ع) مشهد و مرکز قرآنی فرهنگی آستان امامزاده عبدالله(ع) روستای سرآسیاب چناران بازدید کرد.
یک شنبه 16 دی 1397    
بازدید: 177
به گزارش واحد رسانه‌ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام والمسلمین سید مصطفی حسینی، رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با حضور در مشهد مقدس از مدرسه شبانه‌روزی حفظ و تفسیر یکساله کل قرآن کریم حضرت ثامن‌الحجج(ع) این شهرستان و همین‌طور مرکز قرآنی فرهنگی آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) روستای سرآسیاب چناران بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت‌های این مراکز قرار گرفت.

بازدید کامل از مدرسه ثامن‌الحجج(ع)، پرسش تخصصی از محفوظات حُفّاظ و سخنرانی برای قرآن آموزان و همچنین زیارت امامزاده عبدالله(ع) و بازدید از شبستان نوساز این بقعه از برنامه‌های این بازدید یک و نیم ساعته بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی در این بازدید از زحمات دست‌اندرکاران قرآنی و فرهنگی اوقاف مشهد، مدرسه شبانه‌روزی ثامن‌الحجج(ع) و همین طور هیئت امنای امامزاده عبدالله(ع) تقدیر و تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد که روزی با مدد الهی و عنایت امام رضا(ع) مدرسه شبانه‌روزی حفظ قرآن کریم ویژه خواهران نیز در مشهد راه‌اندازی شود.

aaa
 
 
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
محافل جانبی سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
در سه بازه زمانی محافل انس با قرآن ویژه سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم برگزار می‌شود.
برگزاری 4 محفل انس با قرآن کریم در طرح آرامش بهاری استان هرمزگان
رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان از برگزاری ۴ محفل انس با قرآن کریم در طرح آرامش بهاری این استان خبر داد.
برگزاری مراسم تجلیل از اساتید مرکز حفظ غیرحضوری استان قم+ تصاویر
مراسم تجلیل از اساتید مرکز غیرحضوری حفظ قرآن کریم استان قم با حضور رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد.
rss آرشیو
مقالات ویژه
شش دلیل برای مصرف کالای داخلی
در سال «حمایت از تولید کالای ایرانی» بیشتر با دلایل مصرف محصولات داخلی آشنا شویم تا در موقع تصمیم گیری، در انتخاب محصولات وطنی تردید...
بهشت زیر پای اوست
به مناسبت ایام ولادت بزرگ بانوی اسلام، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها که الگوی زن مسلمان و نماد واقعی و مجسم معنای کلمه مادر است،...
به یاد ام ابیها
قرآن در کلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
نرم افزار حفظ نور
نرم افزار تخصصی حفظ جزء۳۰قرآن کریم
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)، شامل ریشه لغات مشکل، شأن نزول آیه، آیات مرتبط، روایات ذیل آیه، پاسخ گویی به برخی پرسش‌ها
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح و اذان
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح حاوی تلاوت برگزیده و کمیاب و...
استخاره با قرآن
نرم افزار اندروید استخاره با قرآن با گرافیک زیبا و کاربری آسان
rss آرشیو
علما و مراجع