دوازدهمین دوره مسابقات دارالقران امام علی(ع) در بخش آقایان همزمان با ایام دهه فجر برگزار می‌شود.
دوشنبه 17 دی 1397    
بازدید: 177
به گزارش واحد رسانه‌ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، دوازدهمین دوره از مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) در بخش آقایان و در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ کل و ۱۰ و ۲۰ جزء برگزار می‌شود.

این مسابقات ۱۵ تا ۲۱ بهمن ماه سال جاری همزمان با ایام‌الله دهه فجر در دو مقطع سنی زیر ۱۶ و بالای ۱۶ سال در مجتمع یاوران مهدی(عج) جمکران قم برپا می‌شود.

ظرفیت ثبت‌نام در رشته‌های مختلف این دوره از مسابقات محدود است؛ از این رو زمان ثبت‌نام به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و داوطلبان فقط می‌توانند در یک رشته ثبت‌نام کنند. همچنین افرادی که حد نصاب لازم را در رشته‌های یازدهمین دوره مسابقات کسب کرده‌اند، نمی‌توانند امسال در همان رشته حضور داشته باشند.

ثبت‌نام این دوره از مسابقات در یک مرحله و به صورت اینترنتی و با مراجعه به پایگاه اینترنتی دارالقرآن امام علی(ع) به نشانی https://dqat.ir در بازه زمانی ۲۰ تا ۲۷ دی‌ماه و به مدت هفت روز انجام می‌شود.

گفتنی است، با توجه به اینکه دارالقرآن امام علی(ع) در شعب مختلف خود در سطح کشور، حافظان 5 جزء را مورد تقدیر قرار می‌دهد، در مرحله سراسری، رشته حفظ 5 جزء وجود ندارد و رشته‌های حفظ تنها در ۱۰، ۲۰ جزء و حفظ کل انجام می‌شود.

 
 
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
محافل جانبی سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
در سه بازه زمانی محافل انس با قرآن ویژه سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم برگزار می‌شود.
برگزاری 4 محفل انس با قرآن کریم در طرح آرامش بهاری استان هرمزگان
رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان از برگزاری ۴ محفل انس با قرآن کریم در طرح آرامش بهاری این استان خبر داد.
برگزاری مراسم تجلیل از اساتید مرکز حفظ غیرحضوری استان قم+ تصاویر
مراسم تجلیل از اساتید مرکز غیرحضوری حفظ قرآن کریم استان قم با حضور رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد.
rss آرشیو
مقالات ویژه
شش دلیل برای مصرف کالای داخلی
در سال «حمایت از تولید کالای ایرانی» بیشتر با دلایل مصرف محصولات داخلی آشنا شویم تا در موقع تصمیم گیری، در انتخاب محصولات وطنی تردید...
بهشت زیر پای اوست
به مناسبت ایام ولادت بزرگ بانوی اسلام، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها که الگوی زن مسلمان و نماد واقعی و مجسم معنای کلمه مادر است،...
به یاد ام ابیها
قرآن در کلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
نرم افزار حفظ نور
نرم افزار تخصصی حفظ جزء۳۰قرآن کریم
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)، شامل ریشه لغات مشکل، شأن نزول آیه، آیات مرتبط، روایات ذیل آیه، پاسخ گویی به برخی پرسش‌ها
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح و اذان
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح حاوی تلاوت برگزیده و کمیاب و...
استخاره با قرآن
نرم افزار اندروید استخاره با قرآن با گرافیک زیبا و کاربری آسان
rss آرشیو
علما و مراجع