والدین شهید مدافع حرم «علی جمشیدی» یک ساختمان مسکونی به مساحت ۲۳۰ متر مربع را به نیت فرزند شهیدشان و با نیت امور فرهنگی و قرآنی در شهرستان نور وقف کردند.
دوشنبه 17 دی 1397    
بازدید: 165
به گزارش واحد رسانه‌ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، مراسم رونمایی از وقف‌نامه خانواده شهید مدافع حرم علی جمشیدی با حضور مسئولان شهرستانی در دفتر امام جمعه شهرستان نور استان مازندران برگزار شد.

حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران در این مراسم با بیان اینکه خانواده شهید مدافع حرم علی جمشیدی به نیت فرزند شهیدشان یک واحد ساختمان مسکونی را وقف کردند، گفت: این موقوفه به عنوان «شهید علی جمشیدی» در شهرستان نور نامگذاری شده است که یکی از موقوفات شاخص استان هم به ‌شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه این منزل مسکونی به صورت عرصه و اعیان به مساحت ۲۳۰ متر مربع وقف شده است، افزود: موقوفات دارای ارزش معنوی بیشماری هستند اما ارزش مادی این موقوفه ۷ میلیارد ریال برآورد می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه موقوفه شهید مدافع حرم علی جمشیدی در شهرستان نور قرار دارد، تصریح کرد: خانواده شهید مدافع حرم علی جمشیدی این ساختمان مسکونی را برای امور فرهنگی و قرآنی وقف کردند.

حجت‌الاسلام حیدری با قدردانی از خانواده شهید مدافع حرم علی جمشیدی، بیان کرد: پدر و مادر شهید جمشیدی فرزند خود را در راه دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) و امنیت جمهوری اسلامی وقف و حالا نیز بخشی از اموال خود را به نیت فرزند شهیدشان برای فعالیت‌های قرآنی وقف کردند که در دنیا کم‌نظیر است.

 
 
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
محافل جانبی سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
در سه بازه زمانی محافل انس با قرآن ویژه سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم برگزار می‌شود.
برگزاری 4 محفل انس با قرآن کریم در طرح آرامش بهاری استان هرمزگان
رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان از برگزاری ۴ محفل انس با قرآن کریم در طرح آرامش بهاری این استان خبر داد.
برگزاری مراسم تجلیل از اساتید مرکز حفظ غیرحضوری استان قم+ تصاویر
مراسم تجلیل از اساتید مرکز غیرحضوری حفظ قرآن کریم استان قم با حضور رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد.
rss آرشیو
مقالات ویژه
شش دلیل برای مصرف کالای داخلی
در سال «حمایت از تولید کالای ایرانی» بیشتر با دلایل مصرف محصولات داخلی آشنا شویم تا در موقع تصمیم گیری، در انتخاب محصولات وطنی تردید...
بهشت زیر پای اوست
به مناسبت ایام ولادت بزرگ بانوی اسلام، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها که الگوی زن مسلمان و نماد واقعی و مجسم معنای کلمه مادر است،...
به یاد ام ابیها
قرآن در کلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
نرم افزار حفظ نور
نرم افزار تخصصی حفظ جزء۳۰قرآن کریم
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)، شامل ریشه لغات مشکل، شأن نزول آیه، آیات مرتبط، روایات ذیل آیه، پاسخ گویی به برخی پرسش‌ها
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح و اذان
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح حاوی تلاوت برگزیده و کمیاب و...
استخاره با قرآن
نرم افزار اندروید استخاره با قرآن با گرافیک زیبا و کاربری آسان
rss آرشیو
علما و مراجع