نخستین نشست هماهنگی ستاد برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در ساختمان مهر سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد.
سه شنبه 18 دی 1397    
بازدید: 54
به گزارش واحد رسانه‌ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، نخستین نشست هماهنگی ستاد برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با حضور رییس و دبیر این ستاد و مسئولان مسابقات طلاب، دانش آموزان و نابینایان و زعمای کمیته‌های مختلف این ستاد از جمله کمیته نظارت، پشتیبانی، فرهنگی و محتوایی، دعوت و تکریم، تبلیغات، حراست، مدعوین ویژه، تشریفات و بین‌الملل، فنی و داوری و کمیته هماهنگی امور بانوان در ساختمان مهر سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید مصطفی حسینی، رئیس ستاد برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در ابتدای این نشست گفت: پیش‌تر جلسه‌های دیگری با حضور مسئولان قبلی کمیته‌ها به منظور آسیب‌شناسی مسابقات برگزار شده و ما تا تاریخ 17 فروردین سال بعد، ۸ جلسه خواهیم داشت که در ۴ جلسه از این جلسات حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی، نماینده ولی فقیه و رییس سازمان اوقاف و امور خیریه حضور خواهند داشت.

وی با تأکید بر لزوم هماهنگی بین کمیته‌های مختلف ستاد، یادآور شد: مسابقات بین‌المللی قرآن کریم سالهاست که برگزار می‌شود و این دوره سی و ششم آن است و ما بعد از این همه سال این اجازه را نداریم که به خاطر ملاحظات شخصی یا سازمانی یا سایر مسائل در فراهم آوردن مقدمات برگزاری این مسابقه کوتاهی کنیم.

وی در ادامه به تبیین آخرین تحولات و هماهنگی‌های انجام شده در ستاد برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن پرداخت.

نخستین نشست هماهنگی ستاد برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن با ارائه گزارش توسط مسئولان مسابقات طلاب، دانش‌آموزان و نابینایان و مسئولان کمیته‌های مختلف این ستاد به کار خود پایان داد.

گفتنی است، سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم ۱۹ تا ۲۶ فروردین سال 98 در مصلی تهران برگزار خواهد شد.

 
 
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
بازديد از مركز مجازى آموزش قرآن كريم استان تهران
حجت الاسلام علیرضا نجفى: شعبه يك مركز مجازى قرآن كريم سازمان اوقاف و امور خيريه در استان تهران داراى ٤٠٠ قرآن آموز مى باشد.
اعلام جدول ثبت‌نام آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم به تفکیک استان
جدول ثبت‌نام در سامانه آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم به تفکیک استان‌ها اعلام شد.
سومین نشست کمیته توسعه فرهنگ قرآنی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد
سومین نشست کمیته توسعه فرهنگ قرآنی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیران قرآنی استان برگزار شد.
rss آرشیو
مقالات ویژه
شش دلیل برای مصرف کالای داخلی
در سال «حمایت از تولید کالای ایرانی» بیشتر با دلایل مصرف محصولات داخلی آشنا شویم تا در موقع تصمیم گیری، در انتخاب محصولات وطنی تردید...
بهشت زیر پای اوست
به مناسبت ایام ولادت بزرگ بانوی اسلام، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها که الگوی زن مسلمان و نماد واقعی و مجسم معنای کلمه مادر است،...
به یاد ام ابیها
قرآن در کلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
نرم افزار حفظ نور
نرم افزار تخصصی حفظ جزء۳۰قرآن کریم
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)، شامل ریشه لغات مشکل، شأن نزول آیه، آیات مرتبط، روایات ذیل آیه، پاسخ گویی به برخی پرسش‌ها
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح و اذان
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح حاوی تلاوت برگزیده و کمیاب و...
استخاره با قرآن
نرم افزار اندروید استخاره با قرآن با گرافیک زیبا و کاربری آسان
rss آرشیو
علما و مراجع