توبه باعث نزول انواع نعمت ها؛ فَقُلْتُ اسْتَغْفِرُوا رَبَّكُمْ إِنَّهُ كَانَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكُمْ مِدْرَارًا وَيُمْدِدْكُمْ بِأَمْوَالٍ وَبَنِينَ وَيَجْعَلْ لَكُمْ جَنَّاتٍ وَيَجْعَلْ لَكُمْ أَنْهَارًا؛ نوح/ 10
  صفحات اصلی / اعطای مدرک     ( دفعات مشاهده : 30188 )    

    آزمون جهت صدور گواهی (برای استفاده از امکانات این بخش باید مراحل ذیل طی شود)     

١-   ثبت نام کاربر : در این مرحله کاربر در فرم مخصوص که شامل بخش‏های ذیل می باشد اطلاعات فردی، تحصیلی و سوابق قرآنی خود را وارد می‏کند و رشته مورد علاقه خود را نیز انتخاب می‏کند.

٢-  تأیید اطلاعات کاربر : در این مرحله کارشناس اطلاعات وارده را راستی آزمایی کرده و در صورت عدم وجود مشکل ثبت نام کاربر را نهایی می کند.

٣- شرکت در آزمون های مجازی ( اختیاری ): برای اولین بار در کشور بانک آزمون حفظ قرآن کریم طراحی شده است که متشکل از ١٢٠٠٠ سؤال چهار گزینه ای در دو بخش سخت و معمولی می‏باشد که کاربر با وارد کردن میزان محفوظات و انتخاب اجزاء، سؤالات به صورت تصادفی توسط سایت انتخاب شده و در یک قالب به کاربر ارائه می شود که در زمان تعیین شده به سؤالات جواب داده وامتیاز خود را نیز مشاهده می کند.

٤- در صورت علاقه مندی کاربر به اخذ گواهینامه در زمان های تعیین شده در ادارات اوقاف شهرستان ها حضور پیدا کرده و آزمون اجزاء حفظ شده را انجام می‏دهد و در صورت قبولی، گواهینامه مورد نظر برایشان صادر می‏شود.


 


کلیه حقوق متعلق به سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران می باشد.
Copyright 2016 © quranhefz.ir All right reserved